ЦШВСМ ФСТ “Спартак”

Центральна школа вищої спортивної майстерності  ГО “ФСТ «Спартак»

  • Центральна школа вищої спортивної майстерності ФСТ “Спартак” створена рішенням президії Центральної ради ФСТ «Спартак» 2004 року.
  • Школа являється позашкільним навчальним закладом, основним напрямом діяльності якого є спортивний, методичний, що забезпечує підготовку учнів-спортсменів резервного спорту та спортсменів спорту вищих досягнень з числа вихованців ДЮСШ Товариства до складу національних збірних команд України з відповідних видів спорту з постійним та змінним складом.
  • Основним завданням школи є проведення навчально-тренувальних зборів та участь спортсменів у змаганнях, реалізація державної політики у галузі фізичної культури і спорту, формування в учнів-спортсменів школи національної свідомості, активної громадської позиції.
  • Спортсмени неодноразово були переможцями та призерами міжнародних та всеукраїнських змагань.
  • 2008 року на ХХІХ Олімпійських іграх в Пекіні, збірна команда України з фехтування на шаблях завоювала золоті медалі, у складі якої були спартаківці Хомрова Олена та Харлан Ольга, з боротьби вільної Стадник Андрій у ваговій категорії 66кг завоював срібну медаль, Мерлені Ірина вагова категорія 48кг, бронзову медаль, бронзові медалі з велотреку Калітовська Леся та з гімнастики художньої Безсонова Ганна.
  • 2012 року на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні бронзові медалі завоювали з фехтування на шаблях індивідуально Харлан Ольга, з гімнастики спортивної, опорний стрибок Радивілов Ігор, з легкої атлетики, естафета 4х100м Бризгіна Єлизавета.
  • 2016 року на ХХХІ Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро учні-спортсмени школи Мацуєв Павло та Швець Борис у класі 470 з вітрильного спорту посіли 25 місце.
  • наразі в ЦШВСМ ФСТ “Спартак”  відкрито два відділення: боксу та вітрильного спорту, де займається 31 спортсмен, з якими працює 4 тренера-викладача вищої категорії.
Керівництво ЦШВСМ ФСТ “Спартак”:
Тібабішев Володимир Борисович

Директор ЦШВСМ. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Майстер спорту

 

Машевська Оксана Євгенівна
Тренер-методист. Почесний працівник фізичної культури та спорту, майстер спорту, вища освіта, вища категорія.


Відділення ЦШВСМ ФСТ “Спартак”:

Відділення боксу:

Тренер – викладач Скрипнік О.О., освіта вища, вища категорія.

Тренер – викладач Штанагей Д.В., освіта вища, вища категорія.

Відділення вітрильного спорту: 

Тренер – викладач Яменко В.М., Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту, вища освіта, вища категорія. 

Тренер – викладач Яменко О.В., майстер спорту, вища освіта, вища категорія.


Контакти:
01103 Київ, вул. Чеська, 9, тел. 044 529 95 78
e-mail:
spartak_crada_kiev@ukr.net
офіційна сторінка Facebook