Фізкультурно-оздоровча робота

Фізкультурно-оздоровча робота

Товариством проводиться робота щодо створення умов для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення, популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної активності та надання якісних фізкультурно-спортивних послуг.

  • На виконання вищезазначених завдань Товариство активно співпрацює з установами та галузевими профспілками України.
  • На виконання п.9 Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії  з оздоровчої рухової активності на 2020 рік затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 666-р. та відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів на 2020 рік,  ГО «ФСТ «Спартак»  було заплановано 11 всеукраїнських спартакіад та 19 спортивних заходів.
  • Всеукраїнські спартакіади та масово-спортивні  заходи включають в себе 3-4 відбірних етапів з окремими змаганнями в трудових колективах, ОТГ, містах, регіонах та фінальний етап на всеукраїнському рівні.
  • Основним завданням вищезазначених заходів є залучення на місцях працівників трудових колективів підприємств, установ та організацій до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя, а участь в цих заходах дає можливість не тільки фізично змагатися, а і неформально спілкуватися щодо нагальних проблем та обмінюватися досвідом ефективного їх вирішення.
  • Для проведення моніторингу якості фізкультурно-оздоровчої діяльності,  серед територіальних організацій та місцевих осередків щорічно проводиться Огляд-конкурс на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, в якому за критеріями оцінки Положення про Огляд-конкурс визначається переможець.
  • За підсумками роботи серед територіальних організацій ФСТ «Спартак» з проведення обласних галузевих, міжгалузевих спартакіад та спортивно-масових заходів спільно з регіональними галузевими профспілковими організаціями в 2020 р. лідером є Київська міська організація – 21 захід, де взяли участь 2143 учасника.
  • Серед місцевих осередків товариства в 2020 р. перемогла Миколаївська міська організація, якою проведено 9 спортивних заходів  – 749 учасників.
  • З метою покращення якості фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем роботи громадян серед працівників підприємств, установ, організацій проводиться  Огляд-конкурс серед галузевих профспілок в якому бере участь 12 галузевих профспілок України, які за критеріями оцінки, розподілені за двома групами. У поточному році, за попередніми підсумками, переможцем Огляду-конкурсу в І групі стала Профспілка працівників державних установ України, а  переможцем у ІІ групи стала Профспілка працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України.

 

Наступні заходи

Ми у Facebook

Ми у Instagram